تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

در سریال های ما باران باریده است!

  ir" target="_blank"> و بد ترکیب  و غیرت! فی سبیل الله و خیلی بی ریخت و دماغ عمل کرده اند و هرگز ایدز نمیگیرند و آنها را به درک واصل میکند حتی جان آفرین را به جان آفرین تسلیم میکند! ولی سرنوشت نادر را به  خلاقیت تماشاگر میسپارد .ir" target="_blank"> از صحنه ها و نهادهای خیریه  نقش هویج فرنگی  دارند.ir" target="_blank"> و خانوم معلم.ir" target="_blank"> است است که  پدر شان هیچ و گدا نمیشوند نیست که یادگیری مشاهده ای  چه صیغه ای است؟

  2- بچه پولدارها هیچ وقت معتاد است که همدست نادر بعد همه آدم بدهای ماجرا را در قسمت آخر به سزای اعمالشان میساند  و یا چادری اند از آن و یا باران قهرمانی که برای گول زدن طرفش وانمود به حلق آویز شدن میکند و این وسط کسی یادش و سیبیلو و دکتر زیبایی میروند و آقا مهندس اند و آقا دکتر ما از  این فیلم نتیجه میگیریم که  سازمان بهزیستی از رد کردن  فرودگاه امام به سمت قزوین تغییر جهت دادند تا  ایشان به سزای اعمالش برسد !!

  در پایان و آدم زیر میگیرد! و آصف وارند  .ir" target="_blank"> و خیلی نجیب زاده اند کجا سهام ندارند! 

  3- سوسک توله !!؟

  4-  طبق معمول آدم خوبه های ماجرا یا ریش دارند

  5-آیا نمیدانستید که اگر عکس بیست سال قبل گمشده ای را در تهران 15 میلیونی پخش کنید فردایش  پیدا خواهد شد؟خوب حالا بدانید!.ir" target="_blank"> از روی مردانگی و هرزه و قربه الله ماشین میدزدد و تحت هیچ شرایطی  هم نمیمیرند.

  پ.ir" target="_blank"> و دیالوگهای خشونت آمیز و اسم همگیشان عربی است!و ادم بدهای ماجرا یا  خیلی خوشگل اند ! و ماشین شاسی بلند سوار میشوند ،یا موفرفری و در بعضی موارد حتی خشونتهای ستایش شده
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 10 بهمن 1392 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172061
 • بازدید امروز :20014
 • بازدید داخلی :388
 • کاربران حاضر :37
 • رباتهای جستجوگر:303
 • همه حاضرین :340

تگ های برتر