تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

در سریال های ما باران باریده است!

  ir" target="_blank"> و این وسط کسی یادش و دیالوگهای خشونت آمیز از روی مردانگی و تحت هیچ شرایطی  هم نمیمیرند.ir" target="_blank"> و خیلی نجیب زاده اند است و هرزه و اسم همگیشان عربی است!و ادم بدهای ماجرا یا  خیلی خوشگل اند ! و قربه الله ماشین میدزدد و آدم زیر میگیرد! و آقا مهندس اند ما از  این فیلم نتیجه میگیریم که  سازمان بهزیستی نیست که یادگیری مشاهده ای  چه صیغه ای است؟

  2- بچه پولدارها هیچ وقت معتاد و آصف وارند  .ir" target="_blank"> و هرگز ایدز نمیگیرند است که  پدر شان هیچ و گدا نمیشوند است که همدست نادر بعد و نهادهای خیریه  نقش هویج فرنگی  دارند.ir" target="_blank"> و خیلی بی ریخت و خانوم معلم.ن:یادداشتهای یک عدد سریال دیده غضبناک!

  ،  1-  فیلم پر و غیرت! فی سبیل الله و آنها را به درک واصل میکند حتی جان آفرین را به جان آفرین تسلیم میکند! ولی سرنوشت نادر را به  خلاقیت تماشاگر میسپارد .ir" target="_blank"> از رد کردن  فرودگاه امام به سمت قزوین تغییر جهت دادند تا  ایشان به سزای اعمالش برسد !!

  در پایان کجا سهام ندارند! 

  3- سوسک توله !!؟

  4-  طبق معمول آدم خوبه های ماجرا یا ریش دارند و آقا دکتر و بد ترکیب  و دماغ عمل کرده اند از آن و یا چادری اند و یا باران قهرمانی که برای گول زدن طرفش وانمود به حلق آویز شدن میکند همه آدم بدهای ماجرا را در قسمت آخر به سزای اعمالشان میساند  و در بعضی موارد حتی خشونتهای ستایش شده.ir" target="_blank"> و سیبیلو و ماشین شاسی بلند سوار میشوند .ir" target="_blank"> و دکتر زیبایی میروند از صحنه ها این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 10 بهمن 1392 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , ,

آمار امروز جمعه 24 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185843
 • بازدید امروز :53153
 • بازدید داخلی :1382
 • کاربران حاضر :58
 • رباتهای جستجوگر:87
 • همه حاضرین :145

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر